Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP


#1 2007-10-12 22:49:32

dorka

*

Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 17
Punktów :   

Co sądzicie o TK i TZ ?????

TK i TZ są nieodłączna oceną naszej pracy na BP , co sądzicie na ten temat Ja osobiście mam mieszne odczucia ....

Offline

 

#2 2007-10-12 22:55:06

dodgen

Moderator

7603942
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

przede wszystkim ich oceny nie sa obiektywne, dwa kazdy moze miec gorszy dzien czy zapomniec powiedz zapraszamy ponownie, a po trzecie przejawiaja brak zaufania do pracownikow

Offline

 

#3 2007-10-17 19:29:47

gosiasek

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

TK i TZ to w pewnym stopniu Mobbing naszych mocodawców. Zero zaufania dla nas, mimo iż są te kamery. Bawią się w Macdonald's bo to własnie on wymyślił to. Bądźmy szczerzy, firma schodzi na psy. Ale do czasu, jak nie będzie miał kto pracować. A do tego nasza firma chce dojść. Po co jakieś rozmowy, spekulacje. Dobrze wiedzą czego chcemy, a chcemy naprawdę nie wiele.

Offline

 

#4 2007-10-18 13:20:23

malgo

***

2010241
Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Gosia!! Jakie rozmowy???Czy do jakiejś rozmowy w ogóle doszło???Rozeszło się po kościach.
My stchórzyliśmy-przyznajmy to szczerze,a góra też nie robi nic żeby do tego spotkania doszło. Są zebrania,dlaczego nie zaprosimy na nie kogo trzeba?U siebie będziemy czuli sie pewniej i lepiej.I nie będziemy musieli wybierać delegacji tylko będziemy wszyscy,bo wszystkich boli nas to samo!!!Nikt nie poszedłby na takie spotkanie na jasną górę bo każdy się bał!!A czy ankieta jest rozwiązaniem problemu???NIE!!!!

Offline

 

#5 2007-10-18 15:58:33

dorka

*

Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

No cóż TK i TZ to program , który moim zdaniem się nie sprawdza! Jak klient który przychodzi na stację raz na 3 miesiące może obiektywnie ocenić pracę i wygląd stacji! Nie biorą pod uwagę wielu istotnych rzeczy czyli ,,życia" realnego. Czyż nie lepiej byłoby przeprowadzić ankietę wśród naszych klientów, którzy odwiedzają nas często i to oni mogą wyrazić swoje obiektywne zdanie na temat funkcjonowania stacji. To ich opinią i zdaniem powinni się sugerować. A tak jest w wielu dużych liczących sie na rynku firmach! A już najbardziej śmieszą mnie sposoby zachęcenia nas do pracy <<klient poszukiwany>> za 10 zł!,   <<poleć swojaka>>. Ja oczywiście mam wizję lepszego rozwiązania , chyba się tutaj marnuje hahaahahahhaha

Offline

 

#6 2007-10-18 17:48:09

dodgen

Moderator

7603942
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

na niektorych stacjach jest cos takiego,ze przy kasach maja takie przyciski gdzie wciskasz i oceniasz obsluge masz usmiechnieta buske smutna i srednia wtedy kazdy klient moze sie wypowiedz, bo sa zadowoleni klienci, ale ocywiscie zdarza sie i tacy, ktorzy nie beda ha ha

Offline

 

#7 2007-10-18 19:02:18

malgo

***

2010241
Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 86
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Zależy Karola co będzie dla nich powodem do zadowolenia.Hihihihihi,bo nie każdy może oceniać obsługę.....
Ale tak poważnie to ma sens,bo jest bardziej obiektywne,oceniane na bieżąco a nie raz na jakiś czas.A przecież TK zawsze może trafić na twój gorszy dzień,gorszą chwilę....A tak poza tym to nie możesz tak naprawdę pewna że to wszystko jest prawdą.Czasami jest tak że Ci którzy najlepiej promują,mają najlepsze wyniki w sprzedaży nagle na tajemniczym wypadają marnie.Jak to możliwe???????

Offline

 

#8 2007-10-20 08:19:06

gosiasek

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Goguś kto stchórzył ten stchórzył. Bo tylko ja i Jarek chcieliśmy iść na 100 % a reszta to co ? boi się ? czego?? My oboje chcieliśmy iść a wy ?? Nie.  Więc we dwie osoby nigdzie nie pójdziemy.a po za tym, napisałam wyżej że niepotrzebne są żadne rozmowy bo wiedzą czego chcemy!!! Chcemy większego wynagrodzenia.!
Po co mamy ich zapraszać jak tylko dwie osoby będą mówić ??? a reszta patrzeć ??? Dobrze wiesz jak jest, każdy narzeka między nami a jak już przychodzi co do czego to z 16 osób tylko dwie deklarują się że będą mówić, aha no trzy bo Karola mówiła że też może iść!

Dorka, a co do tej nowej akcji zgarniecia klientów za 10 zł to po prostu śmiech na sali!!!!!!!!! hahahahaha
Ty się marnujesz w tej firmie, jak większość z nas. Jak skończysz studia to pamiętaj wykopię cię z niej na siłę
Bo jesteśmy ludźmi zasługującymi na więcej!!!! I to tyczy się wszystkich pracowników!

Ta firma działa tylko dzięki nas! Gdyby nie my nie było by tych głupich, wręcz niepotrzebnych stanowisk w biurze.

--------------

Offline

 

#9 2007-11-02 23:40:36

Madziorek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

cze tu dred powiem co ja i moja brygada zrobila na piecach , goska ma racje jak nie pojda wszyscy to nic nie zalatwicie tylko trzymac  sie razem to wtedy zalatwice co tam chcecie  , ze zalatwiamy sobie podwyzki.Ja wiem ,ze ktos ma rodzine na utrzymaniu to bedzie mial mieszane mysli ale mosza wszyscy isc za tym kto bedzie prowadzil bo nie wierze ,ze tak z siebie wyjdzie mosi ktos byc do kierowania ,do prowadzenia dialogu a reszta ma byc przy nim mmmm jak to sie mowi jak mor i tyle niema wylamywania sie ,ze ja mam rodzine na utrzymaniu itd.....razem kupy nikt nie ruszy.Wiem jak umnie bylo tylko razem mozna cos osiagnac.Bo powiem cos jeszcze moja robi w tej firmie i mnie to w qrwia ,ze nic nie robice w tej sprawie ja wie ,ze latowo mi mowic ale jak nie sprobujecie to bedziecie jebac za 1200 ...........chyba tak bo moja wziela koncowke tego co ja to sa smiechy tyle godzin napierdolic z laska a tu grosze .ZROBICIE JAK UWAZACI ja mowilem swojej jak chce robic w SANGOBEI za 1800 netto to niechce zaznaczam na poczatek .............. hehehehe 1400 ja pierdole tyle zarabiac po kilku latach sorki pewnie nie tyle ???? pa

Offline

 

#10 2007-11-03 11:55:40

gosiasek

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Człowieku, u nas jak wyjdziesz 1000zł lub max. 1.100zł to świeto narodowe! Dobrze że kolejna osoba która się ze Mną zgadza.  Inni tu pracuja 5 lat, 7 lat, 10 lat i zarabiają groszę. Tylko im współczuć że sobie na to pozwalają.

Offline

 

#11 2007-11-13 16:55:56

dodgen

Moderator

7603942
Zarejestrowany: 2007-04-26
Posty: 57
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

szczerze to polityka BP jest beznadziejna poprzez niskie place jest duza rotacja pracownikow co za tym idzie kolejne szkolenia dla nich, a to sa koszty i to nie male mysle, ze lepiej wyszliby na podniesieniu plac. wtedy mieliby stala ekipe pracownikow, ktorzy czuja klimat, a nie ciagle nowych.
ja jestem w zupelnie innej sytuacji niz wiekszosc studiuje tata mi daje kase, a to co zarobie mam na "widzi mi sie", ale osoby, ktore utrzymuja za to pensje rodzine jak dla mnie powinny dostac Nobla. to jest jakis martix.
jeszcze laski maja gorzej z praca, ale facetom to sie kompletnie dziwie, ze pracuja jest dla nich teraz tyle pracy za nawet dwa, trzy klocki.

ja tez jak jedna z wielu niebawem bede sie z wami zegnac. pracowalam no jeszcze pracuje tu tylko ze wzgledu na ekipe, bylo naprawde fajnie, teraz zaczyna sie juz pier... dlaczego?? rotacje, ogolne nie zadowolenie, kablowanie tragedia.

wczesniej  mialam jakies aspiracje jakis motyw walki o lepsze, ale to walka z wiatrakami. takie sa stawki na rynku orlen zarabia mnie i bp nie podniesie, bo po co?? ha ha z tym, ze na orlenie kreca sobie walki i maja 3tysiaki w kieszeni. a my... nic hehe uczciwoscia i praca ludzie sie nie bogadza niestety tak jest teraz albo ty ruchniesz kogos albo ktos ruchnie ciebie hi hi sorki za przeklenstwa, ale tak jest.

dlatego tez nie widze sensu zostawac na bp obowiazkow coraz wiecej, a kasa pozal sie boze.

a i jeszcze jeden motyw u mojego bartka w pracy dostaja bilety ao aqua parku do kina silownia czemu my nic takiego nie mamy szczerze wolalabym cos takiego niz jedna glupia impreza, zeby zachlac ryja porazka dobra koncze, rozpisalam sie strasznie

Offline

 

#12 2007-11-15 10:03:49

gosiasek

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Karolcia, na samej Rogatce jestem ponad rok, i ani razu nie było imprezy za kasę stacji, ani razu!!! Na poprzedniej stacji to chyba ze 3 razy była kasa i nie koniecznie wydana na zachlanie ryja, bo lodowisko, gokarty czy tym podobne

Ale nie o tym miałam mówić, TO CO NAPISAŁAś JEST 100 % PRAWDA, to już nie to bp co kiedyś, niema sensu zostawać tu dużej.

Offline

 

#13 2007-12-06 20:41:03

skrzat

Nowy użytkownik

Skąd: Prawie Opole:P
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 9
WWW

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Jak napisała koleżanka dodgen na niektórych stacjach sa przyciski do oceny obsługi.Tak jest na statoil a raczej bylo,bo z tego co wiem juz nie prowadzi sie zadnych statystyk na ten temat,świeci sie bo sie świeci klient ma radoche ze sobie przyciśnie przycisk i nic poza tym.Jeśli chodzi politykę BP to moi drodzy Statoil prowadzi dokładnie taką samą,niskie płace,przez to rotacja i szkolenie coraz to nowych pracowników którzy po krótkim czasie odchodzą,coraz wiecej obowiazków ,procedurek ale niestety kasa za tym nie idzie.Zwiedzając inne fora innych koncernów mozna dojsć do wniosku ze w tym sektorze branzy paliwowej wszędzie jest tak samo albo i gorzej.Ja juz nie pracuję na stacji,pracuję na własny rachunek i w tydzień mam więcej niz na stacji przez miesiąc,weekendy wolne brak nieprzespanych nocek,swięta wolne.Zyczę wszytskim nowej lepszej pracy.Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez skrzat (2007-12-11 15:38:07)

Offline

 

#14 2007-12-07 18:59:05

gosiasek

Moderator

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

dodgen to dziewczyna

Offline

 

#15 2007-12-11 15:44:01

skrzat

Nowy użytkownik

Skąd: Prawie Opole:P
Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 9
WWW

Re: Co sądzicie o TK i TZ ?????

Przepraszam zle się wczytalem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nmclan.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl www.serwerrp.pun.pl