Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-11 21:43:27

pitupitu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 1
Punktów :   

Kasoaktywator oraz akcje smart - prawdy i mity

Witam serdecznie,

Jako, ze jestem nowy i jest to moj pierwszy post na wstepie chcialbym przywitac i pozdrowic wszystkich towarzyszy niedoli

Pytanie swoje kieruje do kolezanek i kolegow pracujacych w kanale COFO, w ktorym to wlasnie jestem zatrudniony Otoz chcialbym wiedziec jak to wyglada na waszych stacjach... Sytuacja przedstawia sie nastepujaco: pomimo realnych sukcesow sprzedazowych zalogi (popartych chociazby osiaganiem wysokich miejsc w konkursach dla kasjerow oraz kazdorazowym potwierdzaniem tego przez RTM w jego raportach wienczacych jego wizyty na naszej stacji) od dawien dawna nie jestesmy rozliczani ani z Kasoaktywatora ani z Akcji Smart Na swojej stacji jestem stosunkowo swiezym pracownikiem ale mam kolege pracujacego w innym punkcie (rowniez stacja COFO) i wiem, ze tam zarowno AS, jak i Kasoaktywator rozliczane sa kazdorazowo i jest to dla niego oczywistosc Wspolpracownicy wprawdzie pamietaja, ze kiedys (dawno temu) AS byly przez jakis czas premiowane, ale sa wsrod nas tez tacy ktorzy na slowo KASOAKTYWATOR robia wielkie oczy i pytaja "a co to takiego?!" Krotko mowiac nawet koledzy/kolezanki z wieloletnim doswiadczeniem nie sa w stanie przypomniec sobie zeby kiedykolwiek byli z niego rozliczani Nie ukrywam, ze presja wywierana przez kierownictwo jest ogromna, normy sa non stop srubowane, zakres obowiazkow co chwile rozszerzany a realnych profitow z tego nie osiaga nikt poza partnerem Dlatego tez chcialbym spytac, bo moze jest tu ktos zorientowany:

1. Czy Kasoaktywator i Akcje Smart sa dzialaniami obowiazkowymi, dzialajacymi na wszystkich stacjach i powinny byc rozliczane niezaleznie od tego czy jest to kanal COCO czy COFO?

2. Czy fakt, ze partner wymaga od zalogi wykonywania planu zawartego w zestawieniu Akcji Smart oznacza, ze powinien on premiowac wykonanie planu (jesli tak to w jaki sposob)?

3. Czy to, ze partner nie przedstawia zalodze zadnych zestawien z kasoaktywatora, temat zupelnie pomija jest jednoznaczne z tym, ze na danej stacji program ten nie obowiazuje?

4. Jezeli zarowno Akcje Smart jak i Kasoaktywator sa dzialaniami obligatoryjnymi, obowiazujacymi rowniez w kanale COFO to gdzie zglosic naduzycia zwiazane z nierozliczaniem ich i niepremiowaniem pracownikow? Czy samo poskarzenie sie RTMowi przyniesie jakikolwiek skutek?


Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Offline

 

#2 2014-06-21 19:56:45

marcys20s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kasoaktywator oraz akcje smart - prawdy i mity

Witajcie stacja sektora Cofo  powiem tak nie wiem dlaczego ale na tych stacjach przynajmniej tam gdzie ja pracuje zaloga zmienia się jak rękawiczki ludzie przychodzą odchodzą czemu? Presja ,zakres obowiązków i ciągłe podwyższanie standardów powoduje ciągłe zwolnienia.Czy BP nie widzi ze na stacjach ludzie się ciagle zmieniają .Problem którego trudno rozwiązać to rozliczenie zmiany.Już tłumaczę o co chodzi jeśli zaczynamy prace tak jak u nas o 6 rano a kończymy o 18 zaykajac kasę nie druguje się raport na którym widać czy jesteśmy do przodu czy do tyłu z kasą wie to tylko partner.Czemu tak jest ? Czy wy też tak macie? druga sprawa zakres obowiązków powoduje i ciągłe standardy i ich podwyższanie powoduje ze nasi klienci rezygnują z naszej stacji bo pracownik nie może nadażyc ze wszystkim.2 pracowników na zmianie z czego jeden tankuje gaz taki techniczny drugi wbc.Powiem tak jesteśmy wykorzystywani i nikt nas nie nagradza za sprzedaż pracujemy za 1300zł miesięcznie.Ryzykujemy życiem na nockach a wszystko dla chwały BP.I z nikąd pomocy Ratujcie czy u Was tez jest tak ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-dziupla.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.patnw.pun.pl www.peugeot207club.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl