Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP


#1 2014-06-21 20:24:12

marcys20s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 4
Punktów :   

Spotkanie z kierownictwem z ul.Jasnogórskiej z Krakowa

Słuchajcie zorganizujmy spotkanie z kierownictwem czyli tzw.górą i pracownikami stacji.Wtedy powiedzmy co nas boli i co nam się nie podobaCo można by było zmienić co usprawnić jak zadowolić i najlepiej obsługiwać klientów.Po co pisać smieszne rzeczy nie majace nic w wspólnego z tematem i do nikogo nie trafiające.Ja uważam zę problemy są na każdej stacji.Ja mogę jechać tam i się spotkać  z nimi bo to co się wyprawia na tych stacjach i traktowanie nas jak małpy  cyrku bo tak się niektórzy z nas czuja.Może petycja ustalmy największe problemy podpiszmy się i wyślijmy jak się boicie spotkania na żywo.Z Rtm nie ma co gadac bo to bez sensu nic nie zrobia.To trzeba górę zaatakować pismem lub propozycją spotkania.Jesli się ktoś boi to w odpowiedzi na ten post proszę aby każdy wypisał to co trzeba by było zmienić na stacjach lub to co Wam przeszkadza Ja sam podejmę się walki z tym traktowaniem Nas jak przedmioty i smieci .:)Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie i odpowiedzi co umieścić w Tym piśmie

Offline

 

#2 2014-06-30 11:50:38

saporek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Spotkanie z kierownictwem z ul.Jasnogórskiej z Krakowa

Witaj Ja pracuję już kilka lat , ale pierwszy raz wpadłam na to forum . Siedzę w domu z zamysłem napisania wypowiedzenia , bo to co w tej chwili się dzieje , przechodzi ludzkie pojęcie . Moja stacja to tzw ,, autostradówka ,, . Jesteśmy często w dwie osoby na zmianie , a kolejki mamy pod same dystrybutory . Wycieczka za wycieczką , a hasło jakie słyszymy na dzień dobry to ,,będzie przegląd ,, . Wracam do domu , siadam i ryczę ze zmęczenia i bezsilności , nie mówiąc o dniu , kiedy wpływa wypłata . Jestem za spotkaniem z Krakowem , może znajdzie się tu parę odważnych osób , które chcą coś zmienić . Skontaktujmy się ze sobą prywatnie , a na pewno coś wymyślimy . Mój region to Śląsk i Zagłębie . Pozdrawiam serdecznie Ewa

Offline

 

#3 2014-09-27 08:25:29

adic69

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Spotkanie z kierownictwem z ul.Jasnogórskiej z Krakowa

oszczędność ponad wszystko !! niech RTM -y busami śmigają raz oszczędność dwa bezpieczeństwo to najważniejsze Miesięczny za miast routexa hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot207club.pun.pl www.nmclan.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl