Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-08-14 00:59:41

m.b

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-14
Posty: 2
Punktów :   

Kasoaktywator a transakcje paliwowe.

Cześć !
Mam pytanie do pracowników stacji COCO.

Chodzi konkretnie o transakcje paliwowe, a konkretniej o ich rozliczanie w kasoaktywatorze. Chciałem dzwonić z tym do kadr, bo każdy z kierownictwa i starszych pracowników mówi co innego na ten temat, ale może ktoś zna konkretną odpowiedź.

Moje wątpliwości to:

- czy jeżeli podczas jednej transakcji klient płaci za 2 stanowiska, tzn. najczęściej tirowcy tankują z 2-óch dystrybutorów, to liczy się to jako jedna czy dwie transakcje ?
- czy AdBlue (które teoretycznie NIE jest paliwem) liczy się jako transakcja paliwowa ?
- jeżeli tirowiec tankuje z dwóch dystrybutorów ON i dodatkowo AdBlue to liczy się to jako jedna, dwie czy trzy transakcje paliwowe ?
- czy to prawda, że LPG liczy się x3 albo x2. Więc jeżeli ktoś tankuje benzyne + LPG i płaci na jednym paragonie to liczy się to jako 4, 3, 2 lub 1 transakcje ?

jeżeli nikt nie odpowie w najbliższym czasie to dzwonię na jasnogórską i napiszę co mi powiedzieli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot207club.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.patnw.pun.pl