Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-12-07 23:34:41

Bartek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-07
Posty: 1
Punktów :   

Lyoness na BP

Hej,

Pokazał mi to mój znajomy, który już z tego korzysta jakiś czas, nie ma reklam ani nic z tych rzeczy, jednak działa to bo sprawdziłem na własnej skórze

Do rzeczy:
- jest to zupełnie darmowa platforma co jest bardzo ważne, nie ma ukrytych opłat.
- można korzystać z promocji, oraz korzystać z cashbacków u partnerów handlowych, a jest ich kilka tysięcy w całej europie i na innych kontynentach
- Partnerzy handlowi tacy jak BP, Orlen, Carefour, Vistula, Top Secret, Kruk, Media Expert, Zalando, Go Sport, Microsoft, Vision Express itp. jest tego całe mnóstwo, nie tylko duże globalne firmy ale także małe i średnie przedsiębiorstwa od nas z okolic.
- Od każdego handlowca dostajemy indywidualny rabat w postaci x% zwrotu na nasze konto bankowe oraz shoping pointsy które można wymieniać na dodatkowe rabaty u tych handlowców.

Co mnie zainteresowało aby wam to przekazać, to korzyści z tankowania na stacjach takich jak BP czy Orlen:
BP:
moim zdaniem oferuję dużo lepsze rozwiązanie niż orlen, mianowicie karty BP SuperClub. Co jest w nich takiego ciekawego? otóż można wykupić na tej stronce kartę prepaidową którą się rejestruję bezpośrednio na stronie BP (co pewnie wiecie ). Pierwszy nasz koszt to 200 zł tyle musimy zapłacić za kartę na której jest do wykorzystania właśnie tyle kasy. Ile tracimy? NIC!
możemy ją doładowywać aż do 5 tyś zł w nominałach 50zł ( tyle też najmniej może zasilić naszą kartę) Ciekawa propozycja jak ktoś ma pracowników którzy mają auta służbowe. Mamy bowiem wgląd do każdej transakcji którą przeprowadzimy tą kartą( paliwo, piwo na stacji, hot-dog, pepsi cola itp.) mamy również na stronie BP wgląd do historii gdzie? co? i jak ? także fajny monitoring.

* karta? super! chodzi o to że mamy z tego ten rąbany 1% który jest wysyłany z powrotem na nasze konto. Teraz musisz zadać sobie pytanie ile wydajesz miesięcznie na paliwo? czy masz znajomego który wydaje sporo na paliwo? bo oprócz tego, jak kogoś zarejestrujesz, może to być ojciec, matka, córka, kumpel itp. oni też robią zakupy... ty z ich zakupów masz głupie 0,5% mało? ok ale każdy kuźwa kupuję i wydaje siano a tak jak kilka osób kupi za kilkanaście tys, to robi się kilkadziesiąt tys w skali roku, a to już ma sens ---> wakacje za free szczególnie jak tankują u was floty, ale zawsze można zarejestrować szefa, kierownika stacji, a on zarejestruje zaprzyjaźnione firmy, klientów którzy u was i tak tankują!!! 

jakby co śmiało odp. na wasze pytania! można też do mnie mejlować: luci66@o2.pl
Pozdrawiam
Bartek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot207club.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.nmclan.pun.pl www.patnw.pun.pl